Liz Wine/ Coffee Bar Cabinet – 2177BO
Description
Description
Product Details
| Weight | N/A Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 51.5″x19″x84″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 282 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 51.5 × 84 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Dalia PUB TABLES 50507-38/24+90242
| Dimensions | 42 × 37.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 24 Magnetite |
| Style | Glam |
| Collection | Dalia |
| Features | Leather |
Escape Dining 78″ Bar With Stone Top
Asterisk PUB TABLES 50548-36/69+90246
Marquez Bar
Allamar Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 48 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Allamar |
| Features | Storage |
Lansing Tall Bar Cabinet
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 79 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Lansing |
| Features | Storage |
Libations Locker
| Dimensions | 19 × 49 × 77 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cobalt BlackBisque |
| Style | Industrial |
| Collection | Libations |
| Features | Storage |
Perrine Wood Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 41 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.