Jethro 2 Door Cabinet
This 2 door cabinet is meticulously crafted with a rich burl veneer, showcasing a captivating geometric square pattern that adds depth to its surface. The cabinet is framed by gold finished metal legs and coordinating hardware that enhances its luxurious appeal.
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 40 × 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Jethro |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Sunset D5783-14 Buffet
Lansing Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 40 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Lansing |
| Features | Storage |
Napa Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 72 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern, Rustic |
| Collection | Napa |
| Features | Storage |
Denver Solid Wood 4dr Cabinet – Distressed Gray/antique White
Adrienne Four Door Cabinet
Albion Sideboard
Kali Iron Four Door Cabinet
Lennox Four-Door Sideboard
Astrid Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Astrid |
| Features | Storage |
Finnley Four-Door Sideboard
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.