Lenox Sideboard
The Crestview Collection Hawthorne Estate 4-door Raised Molding Sideboard is a delightful home decor addition. This sideboard will earn its place in your home, perfect for the kitchen, home office, dining room, living room, or bedroom. The traditional sty
Product Details
| Collection | Lenox |
|---|---|
| Color | Brown |
| Material | Metal & Wood |
| Primary Finish | Painted |
| Style | Transitional |
| Upc Number | 883581122275 |
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 14 × 35 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Lenox |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Sunset D5783-14 Buffet
Keir Four Door Cabinet
Finnley Four-Door Sideboard
Perrine Brown Oak Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 68 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Oslo Pantry Cabinet
Napa Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 72 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern, Rustic |
| Collection | Napa |
| Features | Storage |
Albion Sideboard
Lennox Four-Door Sideboard
Lansing Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 40 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Lansing |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.