Orchard Park Extension Counter Table
The Orchard Park Dining Collection is the perfect setting for hosting unforgettable dinners. Its solid wood construction ensures long-lasting durability, while the two-tone finish of a rich, dark top, soft grey base, and turned legs provide a charming aesthetic. Get ready to entertain in style.
| Weight | 144 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 36 in |
| Brand | Jofran |
| Color | White |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Orchard |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Orchard Park 76″ Bench
Orchard Park Server
Orchard Park Slatback Counter Bench
Symmetry Silver Dining Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 78 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary, Modern |
| Collection | Symmetry |
| Features | Power |
Symmetry Dining Table
Dovetail Dining 100 Inch Gathering Dining Table
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Mission |
| Features | Wood |
Santa Barbara 80 Oval Dining Table
| Dimensions | 46 × 70 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Sunset D5783-42 Counter Table
Natural Parota Round Table top
Gavin Dining Table
Ezra TABLES 51512/52+91181
Sahara Round Dining Table
| Dimensions | 59 × 59 × 30.5 in |
|---|---|
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown, White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Draper Dining Table
Natural Parota Round Table base
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.