Carriage House Credenza – 2844EC-C
Description
Description
Product Details
| Weight | 177 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 68″x18″x30″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 177 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 68 × 30 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Carriage House |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Carriage House Eastern King Bed – 2321EC-QS
Carriage House Queen Bed – 2321EC-Q
Carriage House Desk – 2844EC-D
Carriage House Chair Side Table – 2226EC
Carriage House Eastern King Bed – 2321EC-EK
Carriage House Swivel Stool Cushion Seat – 2048EC-S
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 17 × 24 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | White |
| Style | Rustic |
| Collection | Carriage House |
| Features | Swivel |
Side Bench – 0113EC-SB
Carriage House Console Bar Table – 2048EC-CT
Carriage House Storage Eastern King Bed – 2321EC-EKS
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 97 × 85 × 68 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Eastern King |
| Collection | Carriage House |
| Features | Storage |
Carriage House Breakfast Nook Set – 0113MB
Solaria Entertainment Credenza
| Dimensions | 18 × 83.88 × 27.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Storage |
Cornelia Entertainment Credenza
Antibes Entertainment Credenza
Fynn Display Cabinet
Fynn Blonde Display Cabinet
Alvarez Entertainment Credenza
Flora Entertainment Credenza
Fynn Light Oak Display Cabinet
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 45 × 89 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Modern, Traditional |
| Collection | Fynn |
| Features | Storage |
Melange Mountgomery Four Door Credenza
Michael Alan Showroom
Commerce & Market Open Space Entertainment Console
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.