Rhordyn Etagere
Description
Description
Featuring industrial iron pipe framework in aged gunmetal, with shelves in acacia wood wrapped in okoume veneer and finished in a light walnut stain.
Additional information
Additional information
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 33 × 72 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Rhordyn |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Penrose Entertainment Credenza
Tribeca Entertainment Credenza
| Dimensions | 20.5 × 80.38 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Tadon and Barlow |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tribeca |
| Features | Storage |
Cosala 4 Doors & Shelves 93″ TV Stand w/ Dark Brown Finish
Fynn Display Cabinet
4 Drawer TV Stand IFD9921STN
Rune Entertainment Credenza
Foundations Entertainment Credenza
Living Room 4 Doors Console IFD4221CNS
Eastman Entertainment Credenza
Fynn Light Oak Display Cabinet
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 45 × 89 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Modern, Traditional |
| Collection | Fynn |
| Features | Storage |
Michael Alan Showroom
Commerce & Market Open Space Entertainment Console
Cornelia Entertainment Credenza
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.