Ebony Wood & Ivory Two Door One Drawer Vertical Storage Cabinet With Caning Detail
Description
Description
Features
| Storage | Yes |
|---|
Product Details
| Dimensions | H:50.0 W:36.0 D:16.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 16 × 36 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black |
| Detail Color | Ebony Wood & Ivory |
| Features | Storage |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
SF26119
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Black, Ebony Wood & Ivory, Storage, Style Craft
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Ellis Etagere
| Dimensions | 16 × 44 × 82 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Jicama |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Claudia Two Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 42 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern, Traditional |
| Collection | Claudia |
| Features | Storage |
Michael Alan Showroom
Collins 19″ Outdoor Accent Table
| Dimensions | 13 × 13 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Grey |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Cascade Nesting Tables
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 24 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Bronze |
| Style | Contemporary, Industrial |
| Collection | Cascade |
| Features | Storage |
Argento Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 46 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Blue |
| Style | Glam/Luxe, Traditional |
| Collection | Argento |
| Features | Storage |
Zina Accent Table
Stratton Black Etagere
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 40 × 66 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Black |
| Style | Contemporary, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Lanita Accent Table
Reverie Two Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 42 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary, Rustic |
| Collection | Reverie |
| Features | Storage |
Michael Alan Showroom
Astral Plains 3 Door Accent Cabinet
Laguna Accent Table
Sundance Bed Bench
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.