Four Door Credenza
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:36.0 W:68.0 D:18.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 18 × 68 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Gray |
| Detail Color | Weathered Gray |
| Style | Transitional |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Michael Alan Showroom
Ladgate Accent Table
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 21.88 × 16.25 in |
| Color | Black/Natural, Brown, Grey |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Series Features | Accent table. Constructed of metal in black finish and solid wood in natural finish. |
| Brand | Ashley Furniture |
Sundance Bed Bench
Stratton Black Etagere
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 40 × 66 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Black |
| Style | Contemporary, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Stratton White Etagere
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 40 × 66 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Coastal, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Oslo Entertainment Console
| Dimensions | 20 × 80 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Onyx |
| Style | Modern |
| Collection | Oslo |
| Features | Power |
Michael Alan Showroom
Ceilby Accent Table
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 21.13 × 14 in |
| Color | Black, Grey |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Round |
| Series Features | Accent table. Constructed of solid wood in wire brushed black finish. Fluted base design. Coordinates with A4000601 and A4000602. |
| Brand | Ashley Furniture |
Fontaine Three Drawer Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 38 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Blue |
| Style | French Country, Traditional |
| Collection | Fontaine |
| Features | Storage |
Cascade Nesting Tables
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 24 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Bronze |
| Style | Contemporary, Industrial |
| Collection | Cascade |
| Features | Storage |
Nidra Accent Table
Laguna Accent Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.