Dann Foley Lifestyle Large Hadley Floor Pillow Green Velvet And Pistachio Linen
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:4.0 W:30.0 D:30.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 30 × 30 × 4 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Green |
| Detail Color | Green Velvet And Pistachio Linen |
| Style | Contemporary |
| Collection | Dann Foley Lifestyle |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
DFS10090
Category: Accent Pillows
Tags: Accent Pillows, Green, Green Velvet And Pistachio Linen, Style Craft
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Lucy 24″ Pillow
Avery 24″ Pillow
Erin 24″ Pillow
Bianca 24″ Pillow
Zane 12″ Pillow
Michael Alan Showroom
Theban Pillow
| Weight | 2.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 20 × 20 in |
| Color | Cream, White |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Shape | Square |
| Series Features | Hand woven with stripe design in cream. Solid reverse in cream. Cotton/polyester cover. Zipper closure. Fiber filled. Spot clean only. |
| Brand | Ashley Furniture |
Clover 24″ Pillow
Kelly 24″ Pillow
Naomi 24″ Pillow
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.