Gola Antique Bell- Large | Matte Verdigris Finish On Aluminium With Matte Black Base
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:26.0 W:17.5 D:10.0 |
|---|---|
| Weight | 0 lbs |
| Case Pack | 1 |
| Cubes | 5.8300 |
Additional information
Additional information
| Dimensions | 10 × 17.5 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Harp & Finial |
| Color | Green |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gola |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Gola Antique Bell- Small | Matte Verdigris Finish On Aluminium With Matte Black Base
Gola Antique Bell- Large | Matte Verdigris Finish On Aluminium With Matte Black Base
Alocasia Stem | Flexible Wired Foam Floral
Meltland Vase
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12.5 × 15 in |
| Color | Natural, Natural/Black |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Series Features | Vase. Multi finished reclaimed wood and black finished metal. Due to the use of natural materials, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |
Michael Alan Showroom
Etney Vase
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.5 × 10.75 × 6.5 in |
| Color | Grey, Slate |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Light |
| Series Features | Vase. Slate finished cut class. |
| Brand | Ashley Furniture |
Rhaveney Vase (Set of 3)
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.94 × 15.75 × 3.94 in |
| Color | Black, Grey |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Resin |
| Series Features | Vase. Black finished poly resin. |
| Brand | Ashley Furniture |
Ryanford Vase
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 7.13 × 7.5 in |
| Color | Black, Grey |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Dark |
| Series Features | Vase. Black finished glass. Hand carved surface. Due to the finishing process of this product, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |
Michael Alan Showroom
Chimp Tray Statue | White Finish On Ceramic
Dayo Giraffe Statue- Large | Black Finish On Aluminum With Antique Nickel Base
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.