Aucoin Knot- Clear | Clear Acrylic
On Display In Store
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:5.0 W:12.0 D:8.0 |
|---|---|
| Weight | 0 lbs |
| Case Pack | 1 |
| Cubes | 0.5000 |
| Next Receipt date | 5/4/2025 Qty: 100 |
Additional information
Additional information
| Dimensions | 8 × 12 × 5 in |
|---|---|
| Brand | Harp & Finial |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Aucoin |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Dalia Giraffe Statue- Small | Black Finish On Aluminum With Antique Nickel Base
Knot Sculpture | White & Black Marble Finish On Resin
Ryanford Vase
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.25 × 10 × 7.25 in |
| Color | Black, Grey |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Dark |
| Series Features | Vase. Black finished glass. Hand carved surface. Due to the finishing process of this product, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |
Meltland Vase
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12.5 × 15 in |
| Color | Natural, Natural/Black |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Series Features | Vase. Multi finished reclaimed wood and black finished metal. Due to the use of natural materials, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |
Horse Statue | Antique Brass Finish On Resin With Crystal Base
Michael Alan Showroom
Evonne Lantern
Brutus Bust | Concrete Finish On Resin With Iron Base
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.