Palm Stem | Flexible Wired Foam Floral
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:48.0 W:10.0 D:4.0 |
|---|---|
| Weight | 0 lbs |
| Case Pack | 12 |
| Cubes | 0.1155 |
Additional information
Additional information
| Dimensions | 4 × 10 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Harp & Finial |
| Color | Green |
| Style | Contemporary |
| Collection | Palm |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Gola Antique Bell- Small | Matte Verdigris Finish On Aluminium With Matte Black Base
Horse Statue | Antique Brass Finish On Resin With Crystal Base
Brutus Bust | Concrete Finish On Resin With Iron Base
Michael Alan Showroom
Etney Vase
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.5 × 10.75 × 6.5 in |
| Color | Grey, Slate |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Light |
| Series Features | Vase. Slate finished cut class. |
| Brand | Ashley Furniture |
Rhaveney Vase (Set of 3)
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.35 × 9.45 × 3.35 in |
| Color | Black, Grey |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Resin |
| Series Features | Vase. Black finished poly resin. |
| Brand | Ashley Furniture |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.