Yucca Stem | Flexible Wired Foam Floral
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:48.0 W:10.0 D:2.0 |
|---|---|
| Weight | 0 lbs |
| Case Pack | 12 |
| Cubes | 0.2300 |
Additional information
Additional information
| Dimensions | 2 × 10 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Harp & Finial |
| Color | Green |
| Style | Contemporary |
| Collection | Yucca |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Michael Alan Showroom
Hannela Vase
| Weight | 5.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 12 × 10 in |
| Color | Antique Tan, Brown |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Resin |
| Shade | Light |
| Series Features | Vase. Antique tan finished poly resin. Due to the finishing process of this product, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |
| Rug Size | 12″ |
Gola Antique Bell- Small | Matte Verdigris Finish On Aluminium With Matte Black Base
Michael Alan Showroom
Etney Vase
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 13 × 8.5 in |
| Color | Grey, Slate |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Light |
| Series Features | Vase. Slate finished cut class. |
| Brand | Ashley Furniture |
White Lily Stem | Flexible Wired Foam Floral
Michael Alan Showroom
Chimp Tray Statue | White Finish On Ceramic
Brutus Bust | Concrete Finish On Resin With Iron Base
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.