Camel Terracotta Ivory White Sandstonbe Ceramic Sculpture
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:9.0 W:12.0 D:4.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 4 × 12 × 9 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | White |
| Detail Color | Terracotta Ivory White Sandstone |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
AI51219
Category: Accessories
Tags: Accessories, Style Craft, Terracotta Ivory White Sandstone, White
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Highland Backless Stool
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 18 × 24.75 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Sandwash |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Highland |
| Features | Storage |
Michael Alan Showroom
Dri-Tec Mattress Protector – California King
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 72 × 18 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Dri-Tec |
| Features | ., H2Zero® Waterproof Barrier |
Michael Alan Showroom
Dri-Tec Performance® Pillow Protector – King
| Weight | 0.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 20 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Dri-Tec |
| Features | Fabric |
Michael Alan Showroom
Dri-Tec Mattress Protector – Queen
| Weight | 4.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 60 × 18 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Dri-Tec |
| Features | ., H2Zero® Waterproof Barrier |
Michael Alan Showroom
Level Performance® Pillow – 2.0
| Weight | 6.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 5.75 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Detail Color | White/Mint |
| Collection | Level Performance® |
| Features | Fabric |
Foundations Tall Drawer Chest
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.