Ocean Shell Statue Weathered White Finished Solid Mango Wood
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:16.0 W:12.0 D:4.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 4 × 12 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered White Finished |
| Style | Transitional |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Michael Alan Showroom
Dri-Tec Performance® Pillow Protector – King
| Weight | 0.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 20 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Dri-Tec |
| Features | Fabric |
Harbor Town Rocking Recliner – 010799
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Transitional |
| Collection | Harbor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Rocking |
Foundations Tall Drawer Chest
Michael Alan Showroom
Level Performance® Pillow – 3.0
| Weight | 6.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 6.5 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Detail Color | White/Mint |
| Collection | Level Performance® |
| Features | Fabric |
Highland Backless Stool
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 18 × 24.75 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Sandwash |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Highland |
| Features | Storage |
Michael Alan Showroom
Level Performance® Pillow – 2.0
| Weight | 6.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 5.75 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Detail Color | White/Mint |
| Collection | Level Performance® |
| Features | Fabric |
Michael Alan Showroom
Dri-Tec Mattress Protector – Queen
| Weight | 4.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 60 × 18 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Dri-Tec |
| Features | ., H2Zero® Waterproof Barrier |
Michael Alan Showroom
Level Performance® Pillow – 1.0
| Weight | 5.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 5.25 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Detail Color | White/Mint |
| Collection | Level Performance® |
| Features | Fabric |
Michael Alan Showroom
iProtect Mattress Protector – California King
| Weight | 2.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 72 × 18 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | iProtect |
| Features | Fabric |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.