Steiner 9 X 12 Rug
Description
Description
Product Details
| Product Dimensions | 106W 0D 142H |
|---|---|
| Product Weight (lbs) | 87.000000 |
Additional information
Additional information
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 106 × 142 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Cream |
| Detail Color | Natural Jute |
| Style | Contemporary |
| Collection | Steiner |
| Rug Size | 9 x 12 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Prescott 8 X 10 Rug
Dakota 8 X 10 Rug
Alton 9 X 12 Rug
Randall 8 X 10 Rug
Merrill 8 X 10 Rug
Oliver 8 X 10 Rug
Alton 8 X 10 Rug
Merrill 10 X 14 Rug
Hayes 10 X 14 Rug
Sherman 8 X 10 Rug
Hale 10 X 14 Rug
Randall 10 X 14 Rug
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.