Daisy Swivel Chair
“The Daisy Swivel Chair brings a breath of fresh air to any space with its soft floral upholstery and graceful curves. Designed to spin with ease and sit like a dream, Daisy offers the perfect mix of playful pattern and cozy function. Whether you’re creating a reading nook or brightening a corner, this chair makes a joyful statement.”
Features
| Swivel | Yes |
|---|
| Dimensions | 33 × 28.25 × 32.25 in |
|---|---|
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Style | Cottage |
| Collection | Daisy |
| Features | Swivel |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Barolo – Vintage Navy Swivel Club Chair
Aragon Chocolate Brown Arm Chair
CZ-710 Massage Chairs
| Brand | Cozzia |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Massage, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Barolo – Snow Swivel Club Chair
Colby Occasional Swivel Chair
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 28.5 × 33 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glenn Frost |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Colby |
| Features | Swivel |
CZ-388 Massage Chair
| Dimensions | 35 × 47.3 in |
|---|---|
| Brand | Cozzia |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Massage, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.