MS Living Room Fresco LAF/RAF 2 over 2 Sofa w/ PWR Rec PWR Headrest
Description
Description
Features
| Leather | Yes |
|---|
Additional information
Additional information
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.5 × 94.5 × 30.5 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Collection | MS |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Nelson Zero Gravity Power Sofa with Power Headrest and Lumbar
Lyra Zero Gravity Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
Fresco Power Recliner w/Power Headrest
Savion Grandier Power Recliner Sofa with Power Headrest
Atlas Power 2 Seat Sofa with Power Headrest
Lyra Zero Gravity Power Sofa with Power Headrest and Lumbar
Savion Grandier 5-Piece Sectional with Power Recline & Power Headrest
Vaughn Zero Gravity Sofa with Power Headrest
Fresco 5 Seat Sectional with Power Recline & Power Headrest
Twain Zero Gravity Power Sofa w/Power Headrest and Lumbar
MS Living Room Savion Grandier Armless 1.5 Power Motion Rclnr Power HR
Twain Zero Gravity Power Sofa w/Power Headrest and Lumbar
MILO 3 Deluxe
| Brand | Omnia Leather |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Upholstered, Wood |
Milo Sofa
Cagney Double Reclining Power Headrest Sofa
| Dimensions | 40 × 89 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Southern Motion |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cagney |
| Features | Cupholders, Power, Power Headrest |
Aria Sofa
Clyde Sofa
Clyde Sofa
Lewis Sofa
Henry Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.