Myra Chairsider
Description
Description
Product Details
| Constructed of hardwood solid & Ash veneer | Yes |
|---|---|
| Drawer has dovetail joinery, and a wood-on-wood guide | Yes |
| Fixed bottom shelf | Yes |
| Dimensions | 16.00″W X 25.00″D X 24.00″H |
| Weight | 33.07 lbs |
Additional information
Additional information
| Weight | 33.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Natural/paperwhite |
| Style | Cottage |
| Collection | Myra |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
59513
Category: Chairside Tables
Tags: Chairside Tables, Natural/paperwhite, Riverside Furniture, White
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Myra Xx-Bak Uph Arm Chair 2in
Myra Leg End Table
Myra Round Dining Table
Myra Rectangle Dining Table
Myra Uph Side Dining Chair 2in
Dining Room
Myra Rect Leg Dining Table
Round Dining Table-top
Myra Leg Cocktail Table
Myra Uph Dining Bench
Myra Xx-Bak Uph Side Chair 2in
Myra Uph Arm Dining Chair 2in
Milo Accent Table
Darsa Side Table
Zara Accent Table
Michael Alan Showroom
Moro 1 Drawer Chairside Table
Wren Accent Table
Silas Accent Table
Albion Side Table
Amara Accent Table
Alpine Accent Table
Gibson Accent Table
Haven Accent Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.