Larson Coffee Table
Elevate your hosting and display game with the Larson Collection occasional tables. Boasting solid mango tops and shelves paired with sturdy iron frames, these tables offer both elegance and durability. With their rich and robust look, these pieces are sure to create a stunning backdrop in your living spaces.
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 50 × 19 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Larson |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Dakota Round Coffee Table
Cypress Root Coffee Table
| Dimensions | 38 × 41 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Chicago Coffee Table
Allan Round Coffee Table
Atlas Coffee Table
Zurich Coffee Table
Balam Cocktail Table
Darlington Cocktail Table
Northwest Petrified Wood Coffee Table
| Dimensions | 32 × 41.75 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Amner Coffee Table
Trenton Rectangle Cocktail Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.