Larson Console Table
Elevate your hosting and display game with the Larson Collection occasional tables. Boasting solid mango tops and shelves paired with sturdy iron frames, these tables offer both elegance and durability. With their rich and robust look, these pieces are sure to create a stunning backdrop in your living spaces.
| Weight | 64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 30 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Larson |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Oslo Console Table
Linea Console Table
Harmony Console Table
Perrine Wood Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 55 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Tess Console Table
Gavin Console
Acosta Console Table
Marbella 100″ Console Table
| Dimensions | 21.3 × 100 × 32.3 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Natural Parota 3 Drawer 4 Glass Door Console
7781 Blackburn Console
4 Door Console IFD5721CNS
Equinox Console Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.