Outer Banks Coffee Table
Get ready to bring the coastal vibes to your living space with Jofran’s Outer Banks Collection! Made with solid reclaimed pine, these pieces have tons of character and dimension. Each item has beautiful coastal details that will make your home feel like a beachside retreat.
| Weight | 49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 50 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Style | Coastal |
| Collection | Outer |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Outer Banks Power End Table
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Style | Coastal |
| Collection | Outer |
| Features | Power |
Outer Banks Server
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 38 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Style | Coastal |
| Collection | Outer |
| Features | Storage |
Wiltshire T4701-43 Rectangular Cocktail Table
Zurich Coffee Table
Cypress Root Coffee Table
| Dimensions | 38 × 41 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Mezquite Wooden Cocktail Table
Chicago Coffee Table
Stowe Coffee Table
Northwest Petrified Wood Coffee Table
| Dimensions | 32 × 41.75 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Chloe 48″ Square Coffee Table
| Dimensions | 48 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Dakota Round Coffee Table
Trenton Rectangle Cocktail Table
Darlington Cocktail Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.