Outer Banks Server
Get ready to add some coastal charm to your dining area with Jofran’s Outer Banks Collection! Made from solid reclaimed pine, these pieces have character and dimension that will make your space truly special. With beautiful coastal details, this collection is in a class of its own.
Features
| Storage | Yes |
|---|
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 38 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Style | Coastal |
| Collection | Outer |
| Features | Storage |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Outer Banks Power End Table
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Style | Coastal |
| Collection | Outer |
| Features | Power |
Perrine White Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 68 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Foundations Buffet
Albion Sideboard
Escape Dining 72″ Buffet Server With Stone Top
Lumina Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary, Industrial |
| Collection | Lumina |
| Features | Storage |
Keir Four Door Cabinet
Adrienne Four Door Cabinet
Astrid Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Astrid |
| Features | Storage |
Napa Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 72 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern, Rustic |
| Collection | Napa |
| Features | Storage |
Jarvis Server
Lennox Four-Door Sideboard
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.