San Diego Coffee Table – 3173AB-C
Description
Description
Product Details
| Weight | 50 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48″x26″x19″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 48 × 19 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Black |
| Collection | San Diego |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
3173AB-C
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Black, Cocktail & Coffee Tables, Sunny Designs
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
San Diego End Table – 3178AB-E
San Diego Sofa Bar Table – 3173AB-ST
San Diego Ent. Wall – 3654AB
San Diego Media Console – 3654AB-C
San Diego Sofa Table – 3173AB-S
San Diego 24” Stool Wood Seat – 1701AB-24
San Diego End Table – 3173AB-E
San Diego Chair Side Table – 3173AB-CS
San Diego Coffe Table – 3178AB-C
Dalenville Coffee Table
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.38 × 17.38 × 55.13 in |
| Color | Brown, Gray, Grey |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Series Features | Contemporary modern design. Made with oak veneers and engineered wood in a warm gray finish. Cocktail and end tables are accented with a distressed sand casted aluminum base in antique pewter finish. |
| Brand | Ashley Furniture |
Atlas Coffee Table
Michael Alan Showroom
Brooklyn Cocktail Table
Michael Alan Showroom
Carson Coffee Table
Mezquite Wooden Cocktail Table
Cypress Root Coffee Table
| Dimensions | 38 × 41 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Mercer Cocktail Table
Salem Coffee Table Black
| Dimensions | 39.5 × 39.5 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Black, Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Michael Alan Showroom
Darlington Cocktail Table
Michael Alan Showroom
Layne 42″ Round Coffee
| Dimensions | 42 × 42 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Chloe 48″ Square Coffee Table
| Dimensions | 48 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Amner Coffee Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.