San Diego Media Console – 3654AB-C
Description
Description
Product Details
| Weight | 146 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 63″x17″x27″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 63 × 27 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | San Diego |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
San Diego End Table – 3178AB-E
San Diego End Table – 3173AB-E
San Diego Coffe Table – 3178AB-C
San Diego 24” Stool Wood Seat – 1701AB-24
San Diego Sofa Table – 3173AB-S
San Diego Ent. Wall – 3654AB
San Diego Sofa Bar Table – 3173AB-ST
San Diego Chair Side Table – 3173AB-CS
Linea Entertainment Credenza
Stratum Entertainment Credenza
Solaria Entertainment Credenza
| Dimensions | 18 × 83.88 × 27.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Storage |
Flora Entertainment Credenza
Antibes Entertainment Credenza
Michael Alan Showroom
Commerce & Market Open Space Entertainment Console
Fynn Blonde Display Cabinet
Alvarez Entertainment Credenza
Monolith Entertainment Credenza
Sereno Entertainment Credenza
Rune Entertainment Credenza
Parota 60 Inch TV Stand
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary, Rustic |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.