San Diego Ent. Wall – 3654AB
Description
Description
Product Details
| Weight | 390 Lbs |
|---|---|
| Weight | 122 Lbs |
| Dimensions | 111”x17”x72” (W x D x H) |
| Dimensions | 24″x17″x72″ (W x D x H) |
| Dimensions | 24″x17″x27″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 390 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 111 × 72 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | San Diego |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
San Diego Sofa Bar Table – 3173AB-ST
San Diego Sofa Table – 3173AB-S
San Diego Chair Side Table – 3173AB-CS
San Diego Coffe Table – 3178AB-C
San Diego 24” Stool Wood Seat – 1701AB-24
San Diego End Table – 3178AB-E
San Diego Media Console – 3654AB-C
San Diego End Table – 3173AB-E
Albion Entertainment Credenza
| Dimensions | 19.25 × 80.5 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Power |
Stratum Entertainment Credenza
Kintore Entertainment Credenza
Foundations Entertainment Credenza
Cosala 4 Doors & Shelves 93″ TV Stand w/ Dark Brown Finish
Trianon Entertainment Credenza
| Dimensions | 19.5 × 80 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Engineered Contrast Ebony |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Trianon |
| Features | Storage |
Sereno Entertainment Credenza
Modulum Entertainment Credenza
Fynn Display Cabinet
Flora Entertainment Credenza
Arcadia Entertainment Credenza
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.