Chicago Console Table
Description
Description
Product Details
| Wood Finish | Light Ash |
|---|---|
| Wood Material | MANGO WOOD |
| Product Dimensions | 84W 18D 34H |
| Product Weight (lbs) | 145.000000 |
Additional information
Additional information
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 84 × 34 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Ash |
| Style | Rustic |
| Collection | Chicago |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Chicago Coffee Table
Richmond Console Table
Michael Alan Showroom
Jackson Console Table
Equinox Console Table
Horizons Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 54 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Coastal, Modern |
| Collection | Horizons |
| Features | Storage |
Raiden Console Table
Duncan Console Table
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 70 × 30 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Harmony Console Table
Stratton Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Perrine White Console Table
Michael Alan Showroom
Latola Solid Wood Console
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.