Infinity Console Table
Description
Description
Product Details
| Collection | Infinity |
|---|---|
| Color | Grey |
| Material | Mango Wood |
| Primary Finish | Stained |
| Style | Transitional |
| Upc Number | 883581202892 |
Additional information
Additional information
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 16 × 30 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Grey |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Infinity |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Infinity Cocktail Table
Infinity Table Lamp
Infinity End Table
Infinity Cocktail Table
7781 Blackburn Console
Ryandale Console Sofa Table
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.5 × 32.5 × 52 in |
| Color | Antique Pewter Finish, Grey, White |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Marble/Stone and/or Stone Like, Metal |
| Shape | Rectangle |
| Series Features | Console sofa table. Constructed of sand casted aluminum in antique pewter finish, white marble and clear glass. 1 shelf. |
| Brand | Ashley Furniture |
Adrian Console Table
Compass Console Table
Duncan Console Table
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 70 × 30 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Michael Alan Showroom
4 Door Console IFD5721CNS
Raiden Console Table
Michael Alan Showroom
Jackson Console Table
Perrine White Console Table
Acosta Console Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.