Jase Console Table
Description
Description
Sleek and contemporary, this console table features a black concrete look atop a brushed nickel stainless steel base.
Additional information
Additional information
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 54 × 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Jase |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Equinox Console Table
Perrine White Console Table
Michael Alan Showroom
Darsa Console Table
Perrine Wood Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 55 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Natural Parota 3 Drawer 4 Glass Door Console
Highland Park Console Table
Catalina Console Table
Duncan Console Table
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 70 × 30 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Michael Alan Showroom
Jackson Console Table
Richmond Console Table
Linea Console Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.