Bristow T4527-73B Wood Rectangular Sofa Table Base KD
Description
Description
Product Details
| Dimensions | 48″W x 18″D x 29″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 121.92cm W x 45.72cm D x 73.66cm H |
| Construction & Features | 12mm tempered clear glass w/pencil edge |
| Construction & Features | wood base |
| Construction & Features | levelers |
Additional information
Additional information
| Weight | 13.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 40 × 29 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Acorn |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bristow T4527 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Bristow T4527-43B Wood Rectangular Cocktail Table Base KD
Bristow T4527-43T Glass Rectangular Cocktail Table Top SU
Bristow T4527-03 Rectangular End Table
Bristow T4527-03T Glass Rectangular End Table Top SU
Bristow T4527-73T Glass Rectangular Sofa Table Top SU
Bristow T4527-03B Wood Rectangular End Table Base KD
Bristow T4527-43 Rectangular Cocktail Table
Bristow T4527-73 Rectangular Sofa Table
Tiffany Sofa Table
American Life Amani Living Room Amani Sofa Table
Tiffany Sofa Table
Bernabe Metal Base Sofa Table
Tiffany 1 Shelf, Sofa table 94″
Tiffany Sofa Table 94
Tiffany Sofa Table
Alban 1 Drawer, Sofa Table
Tiffany 1 Shelf, Sofa Table
Tiffany 1 Shelf, Sofa table 94″
Pueblo 2 Sliding Doors 2 Metal Mesh Doors Sofa Table
Wiltshire T4701-73 Rectangular Sofa Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.