Zila T2050-75 Demilune Sofa Table
Description
Description
Product Details
| Dimensions | 48″W x 19″D x 29″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 121.92cm W x 48.26cm D x 73.66cm H |
| Construction & Features | 10mm tempered clear glass top |
| Construction & Features | brushed nickel metal tube legs |
| Construction & Features | aluminum pucks |
| Construction & Features | levelers |
Additional information
Additional information
| Dimensions | 19 × 48 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Silver |
| Detail Color | Chrome Plated |
| Style | Modern |
| Collection | Zila T2050 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Zila T2050-05 Round End Table
Zila T2050-75T Glass Demilune Sofa Table Top SU
Zila T2050-75B Iron Demilune Sofa Table Base KD
Zila T2050-05T Glass Round End Table Top SU
Zila T2050-45T Glass Round Cktl Table Top SU
Zila T2050-45 Round Cocktail Table
Zila T2050-47 Oval Cocktail Table
Zila T2050-45B Iron Round Cocktail Table Base KD
Zila T2050-47B Iron Oval Cocktail Table Base KD
Zila T2050-47T Glass Oval Cktl Table Top SU
Zila T2050-05B Iron Round End Table Base KD
Dark Mita 2 Drawer, 1 Shelf Sofa Table
| Weight | 110.67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 16.5 × 30.25 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Dark Mita |
| Features | Storage |
Natural Teca 3 Drawer, 1 Shelf Sofa Table
| Weight | 28.67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 53.5 × 16 × 30 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Natural Teca |
| Features | Storage |
Ashleigh Flip Out Sofa Table
Toscana 2 Drawer Sofa Table
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54.75 × 16 × 30.5 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Toscana |
| Features | Storage |
Balam 1 Shelf, Sofa Table
| Weight | 108.42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 16.5 × 30 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | White |
| Style | Modern |
| Collection | Balam |
| Features | Storage |
Mezquite Sofa Table
Tiffany Sofa Table 94
Tiffany Sofa Table
Toscana 2 Drawer Sofa Table
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54.75 × 16 × 30.5 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Toscana |
| Features | Storage |
Balam 1 Shelf, Sofa Table
| Weight | 49.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 16.5 × 30 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Black |
| Style | Modern |
| Collection | Balam |
| Features | Storage |
Pueblo 2 Sliding Doors 2 Metal Mesh Doors Sofa Table
Tiffany 1 Shelf, Sofa table 94″
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.