Calistoga Wood Queen/King Panel Bed Rails SU
Description
Description
Product Details
| Construction & Features | bolt-on rails. |
|---|---|
| Construction & Features | slats with support legs. |
| Construction & Features | floor protectors. |
Additional information
Additional information
| Weight | 24.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 82 × 2 × 10 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Charcoal |
| Style | Casual Retreats |
| Collection | Calistoga B2590 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Calistoga Wood Queen Shutter Panel Bed Headboard KD
Calistoga Wood King Shutter Panel Bed Headboard KD
Calistoga B2590-65 King Shutter Panel Bed
Calistoga B2590-32 Gentleman’s Chest
Calistoga B2590-01 Drawer Nightstand
Calistoga Wood Cal.King Panel Bed Rails SU
Calistoga B2590-54 Complete Queen Panel Bed
Calistoga B2590-10 Drawer Chest
Calistoga Wood King Panel Bed Headboard KD
Calistoga Wood King Shutter Panel Bed Footboard SU
Calistoga B2590-20 Drawer Dresser
Air-X Performance® Crib and Toddler Mattress
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 28 × 6 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | White |
| Collection | Air-X |
| Features | Breathable, CertiPUR-US Certified Foam, Increased Airflow, Removable Cover |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.