Escape-Coastal Living Home Collection Nesting King/Cal King Headboard
Description
Description
Product Details
| Woven wicker | Yes |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 5 × 82 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Escape-Coastal Living Home Collection |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Escape-Coastal Living Home Collection Long Key Console Table
Escape-Coastal Living Home Collection Siesta Key Dining Chair
| Dimensions | 25 × 24 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Sailcloth |
| Style | Coastal |
| Collection | Escape-Coastal Living Home Collection |
| Features | Fabric |
Escape-Coastal Living Home Collection Coca Plum Mirror
Escape-Coastal Living Home Collection Long Key King Bed
Escape-Coastal Living Home Collection Long Key Etagere
Escape-Coastal Living Home Collection Homecoming Dining Table
Escape-Coastal Living Home Collection 44 Dining Table
Escape-Coastal Living Home Collection Abaca Cube
Escape-Coastal Living Home Collection Clearwater Low Arm Chair
| Dimensions | 23 × 23 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Escape-Coastal Living Home Collection |
| Features | Fabric |
Escape-Coastal Living Home Collection Counter Stool
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.