Brentwood 7-drawer Dresser
| Dimensions | 18.75 × 64.75 × 35.75 in |
|---|---|
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Asian Hardwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Brentwood |
| Features | Power |
Brentwood Chest
| Dimensions | 18.75 × 37.75 × 49.75 in |
|---|---|
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Asian Hardwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Brentwood |
| Features | Power |
Brentwood Power Chair Side Cabinet
| Dimensions | 16 × 22 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Arbor Oak |
| Style | Traditional |
| Collection | Brentwood |
| Features | Power |
Brentwood Power Nightstand
| Dimensions | 17.75 × 24.75 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Asian Hardwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Brentwood |
| Features | Power |
