Dwell Basalt Chest
| Dimensions | 19 × 38 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Basalt |
| Style | Contemporary |
| Collection | Dwell |
| Features | Storage |
Dwell Basalt Side Chair
| Dimensions | 22 × 24 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Basalt |
| Style | Modern |
| Collection | Dwell |
| Features | Fabric |
Faber TABLES 50592-WE/2530
| Dimensions | 95.75 × 38 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Black |
| Detail Color | Basalt |
| Style | Contemporary |
| Collection | Faber |
| Features | Storage |
Faber TABLES 50592-WE/5330
| Dimensions | 95.75 × 38 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Black |
| Detail Color | Basalt |
| Style | Contemporary |
| Collection | Faber |
| Features | Storage |
Reaves TABLES 50591-WE/2530
| Dimensions | 60.25 × 38.125 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Black |
| Detail Color | Basalt |
| Style | Modern |
| Collection | Reaves |
| Features | Storage |
