Kinsley B5890-54A Complete Queen Panel Storage Bed
| Dimensions | 91.5 × 62.75 × 54 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Black Heron, Oslo Pewter Fabric |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Kinsley B5890 |
| Features | Storage |
Kinsley B5890-64A Complete King Panel Storage Bed
| Dimensions | 91.5 × 78.75 × 56 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Black Heron, Oslo Pewter Fabric |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Kinsley B5890 |
| Features | Storage |
Kinsley B5890-74A Complete Cal.King Panel Storage Bed
| Dimensions | 95.5 × 78.75 × 56 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Black Heron, Oslo Pewter Fabric |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Kinsley B5890 |
| Features | Storage |
