Bolster Back Outdoor Dining Chair, Charcoal
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bolster |
| Features | Fabric |
Brooks Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X727
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 33 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Brooks Rocking Recliner – 010727
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 35 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Rocking |
Brooks Wall Recliner – 016727
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 35 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Cassian Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X802
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Cassian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Eastman Platform Bed Frame
| Weight | 660 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86.1 × 62.2 in |
| Brand | Malouf Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Eastman Platform |
| Features | Fabric |
Eastman Platform Bed Frame
| Weight | 660 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86.1 × 62.2 in |
| Brand | Malouf Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Eastman Platform |
| Features | Fabric |
