Transitions Counter Trestle Table
| Weight | 168 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 40 × 36 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood Stain |
| Style | Rustic Transitional |
| Collection | Transitions |
| Features | Storage |
Transitions Counter Trestle Table
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 40 × 36 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood Stain |
| Style | Rustic Transitional |
| Collection | Transitions |
| Features | Storage |
Transitions Trestle Dining Table
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 42 × 30 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood Stain |
| Style | Rustic Transitional |
| Collection | Transitions |
| Features | Storage |
Transitions Trestle Dining Table
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 42 × 30 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood Stain |
| Style | Rustic Transitional |
| Collection | Transitions |
| Features | Storage |
