Modern Desert Arm Chair
| Dimensions | 23 × 22 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Desert |
| Style | Modern |
| Collection | Modern |
| Features | Fabric |
Modern Desert Bed King
| Dimensions | 90 × 82 × 64 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Desert |
| Style | Modern |
| Bed Size | King |
| Collection | Modern |
| Features | Fabric |
Modern Desert Bed Queen
| Dimensions | 90 × 66 × 62 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Desert |
| Style | Modern |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Modern |
| Features | Fabric |
Modern Desert Dune Credenza
| Dimensions | 20 × 85 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Desert |
| Style | Modern |
| Collection | Modern |
| Features | Storage |
Modern Desert Eight Drawer Dresser
| Dimensions | 20 × 64 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Desert |
| Style | Modern |
| Collection | Modern |
| Features | Storage |
Modern Desert Nine Drawer Dresser
| Dimensions | 19 × 72 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Desert |
| Style | Modern |
| Collection | Modern |
| Features | Storage |
Modern Desert One Drawer Nightstand
| Dimensions | 19 × 28 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Desert |
| Style | Modern |
| Collection | Modern |
| Features | Storage |
Modern Desert Open Storage Nightstand
| Dimensions | 18 × 28 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Desert |
| Style | Modern |
| Collection | Modern |
| Features | Storage |
Modern Desert Side Chair
| Dimensions | 27 × 21 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Desert |
| Style | Modern |
| Collection | Modern |
| Features | Fabric |
