Bermuda 6-piece Counter Dining Set
| Brand | Steve Silver |
|---|---|
| Color | Black |
| Style | Modern Farmhouse |
| Collection | Bermuda |
| Features | Storage |
Bermuda 60-80″ Storage Counter Table With 20″ Leaf
| Dimensions | 42 × 60 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Bermuda |
| Features | Storage |
Burlington Cathedral Doored Server
| Dimensions | 18 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Burlington |
| Features | Storage |
Burlington Curio, Cocoa With Black Interior
| Dimensions | 18 × 39 × 79 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cocoa |
| Style | Contemporary |
| Collection | Burlington |
| Features | Storage |
Canton 5-piece 72″ Upholstered Side Chair Dining Set
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Canton |
| Features | Fabric |
