Canton Upholstered Side Chair
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.25 × 20 × 37 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Canton |
| Features | Fabric |
Canyon, Cocktail Table, Castered, Black
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 18 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Black |
| Style | Craftsman |
| Collection | Canyon |
| Features | Storage |
Canyon, Cocktail Table, Castered, Sand
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 18 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sand |
| Style | Transitional |
| Collection | Canyon |
| Features | Storage |
Canyon, End Table, Black
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Canyon |
| Features | Storage |
Canyon, End Table, Sand
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sand |
| Style | Craftsman |
| Collection | Canyon |
| Features | Storage |
Cassie Illuminating 5-drawer Chest, Shimmering Pearl Finish
| Dimensions | 17 × 32 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Pink |
| Detail Color | Pearl |
| Style | Glam Contemporary |
| Collection | Cassie |
| Features | Storage |
Cassie Illuminating Glam Dresser And Mirror, Shimmering Pearl Finish
| Brand | Steve Silver |
|---|---|
| Color | Cream |
| Detail Color | Pearl |
| Style | Glam |
| Collection | Cassie |
| Features | Storage |
Cassie Illuminating King Bed, Shimmering Pearl Finish
| Dimensions | 79.25 × 86 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Pink |
| Detail Color | Pearl |
| Style | Glam |
| Bed Size | King |
| Collection | Cassie |
| Features | Fabric |
