48″ Square Outdoor Ottoman | Custom kit
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 19 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Features | Fabric |
8×10 Auto Tilt Umbrella
| Brand | Sunset West |
|---|---|
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric |
AKZ Plus 13 Foot Umbrella
| Brand | Sunset West |
|---|---|
| Color | Bronze |
| Collection | AKZ Plus |
| Features | Fabric |
AKZ Plus 13 Foot Umbrella
| Brand | Sunset West |
|---|---|
| Color | Brown |
| Collection | AKZ Plus |
| Features | Fabric |
Athena Coffee Table
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.94 × 40.94 × 17 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | White |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Transitional |
| Collection | Athena |
| Features | Swivel |
Athena End Table
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | White |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Transitional |
| Collection | Athena |
| Features | Swivel |
Bristol Chaise | Frame SKU
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 26 × 34 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Collection | Bristol |
| Features | Fabric |
Bristol Chaise | Stocked kit
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 26 × 34 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Collection | Bristol |
| Features | Fabric |
Bristol Club Chair | Frame SKU
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 36 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Collection | Bristol |
| Features | Fabric |
Bristol Club Chair | Stocked kit
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 36 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Collection | Bristol |
| Features | Fabric |
