Antique Stone Reactangle Coffee Table
Complete your setting with a unique end table in our lightweight glass fiber reinforced concrete end tables. Featuring alluring silhouettes, these accent tables add interest to any space, indoors or out.
Product Details
| Constructed of resilient GFRC (Glass Fiber Reinforced Concrete) in a Bone white finish | Yes |
|---|---|
| Dimensions | L60″ x W30″ x H17″ |
| Weight | 187 lbs. |
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 17 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Transitional |
| Collection | Bazaar |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Gravelstone Rectangular Fire Table
Gravelstone Round Fire Table
Gravelstone Square Tank Cover
Antique Stone Square Coffee Table
Sand Armless Club Chair
Gravelstone Round Tank Cover
Antique Stone Round End Table
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.08 × 20.08 × 23 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Transitional |
| Collection | Bazaar |
| Features | Swivel |
Antique Stone End Table
Antique Stone Bowl Coffee Table
41″ Fire Bowl
GRC Square Graphite Tank Cover
Gravelstone Square Fire Table
Sausalito Outdoor Accent Table
Tenerife Outdoor Cocktail Table
Miramar Outdoor Cocktail Table
Bari Coffee Table
| Dimensions | 32 × 60 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Ebel Incorporated |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal |
| Style | Transitional |
Danson Outdoor End Table
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 22.25 × 22.25 in |
| Color | Beige, Brown |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Resin |
| Shape | Round |
| Series Features | Millennium cushioned swivel lounge chair. Resin wicker hand woven on a powder coated aluminum frame. Beige Nuvella premium fabric. Table has an aluminum top. |
| Brand | Ashley Furniture |
Bellino Chat Table
| Dimensions | 42 × 42 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Ebel Incorporated |
| Color | Grey |
| Features | Concrete, Customizable |
| Style | Modern |
Bristol Outdoor Cocktail Table
Tambora Outdoor Cocktail Table
Grenada Outdoor Accent Table
Bristol Outdoor Side Table
Tambora Outdoor Accent Table
Millim Outdoor Accent Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!



Reviews
There are no reviews yet.