Gravelstone Square Fire Table
Extend your outdoor entertaining well into the evening with Sunset West contemporary fire tables. Our Gravelstone fire tables are made with enduring GFRC to mimic the look and feel of concrete, with added resiliency to weather the elements year round.
Product Details
| Dimensions | L40″ x W40″ x H17″ |
|---|---|
| Weight | 212 lbs. |
| Weight | 212 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 17 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grays |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bazaar |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Gravelstone Rectangular Fire Table
41″ Fire Bowl
Gravelstone Round Fire Table
Sand Armless Club Chair
Antique Stone Reactangle Coffee Table
Gravelstone Round Tank Cover
Antique Stone End Table
Antique Stone Round End Table
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.08 × 20.08 × 23 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Transitional |
| Collection | Bazaar |
| Features | Swivel |
Antique Stone Bowl Coffee Table
Gravelstone Square Tank Cover
GRC Square Graphite Tank Cover
Antique Stone Square Coffee Table
Stillwater Outdoor Cocktail Table
Hyannis Outdoor Cocktail Table
Tambora Outdoor Cocktail Table
Bari Coffee Table
| Dimensions | 32 × 60 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Ebel Incorporated |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal |
| Style | Transitional |
Trevi End Table
| Dimensions | 20.5 × 20.5 × 21 in |
|---|---|
| Brand | Ebel Incorporated |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal |
| Style | Rustic |
Miramar Outdoor Side Table
Rochelle Outdoor Side Table
Kai Outdoor Accent Table
Bristol Outdoor Cocktail Table
Hyannis Outdoor Accent Table
Miramar Outdoor Cocktail Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!



Reviews
There are no reviews yet.