Antique Stone Bowl Coffee Table
Complete your setting with a unique end table in our lightweight glass fiber reinforced concrete end tables. Featuring alluring silhouettes, these accent tables add interest to any space, indoors or out.
Product Details
| Constructed of resilient GFRC (Glass Fiber Reinforced Concrete) in a Bone white finish | Yes |
|---|---|
| Dimensions | 40″ Round x H17″ |
| Weight | 121 lbs. |
| Weight | 121 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 41 × 17 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Transitional |
| Collection | Bazaar |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Gravelstone Round Tank Cover
Gravelstone Square Tank Cover
Sand Armless Club Chair
Antique Stone Square Coffee Table
Gravelstone Rectangular Fire Table
Gravelstone Round Fire Table
Antique Stone End Table
Antique Stone Round End Table
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.08 × 20.08 × 23 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Transitional |
| Collection | Bazaar |
| Features | Swivel |
GRC Square Graphite Tank Cover
41″ Fire Bowl
Gravelstone Square Fire Table
Antique Stone Reactangle Coffee Table
Kai Outdoor Accent Table
Rochelle Outdoor Cocktail Table
Sausalito Outdoor Accent Table
Bari Coffee Table
| Dimensions | 32 × 60 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Ebel Incorporated |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal |
| Style | Transitional |
Grenada Outdoor Accent Table
Bristol Outdoor Cocktail Table
Danson Outdoor Coffee Table
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.75 × 18.13 × 35.75 in |
| Color | Beige, Brown |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Resin |
| Shape | Round |
| Series Features | Millennium cushioned swivel lounge chair with 2 table options. Resin wicker hand woven on a powder coated aluminum frame. Beige Nuvella premium fabric. Tables have an aluminum top. |
| Brand | Ashley Furniture |
Tambora Outdoor Accent Table
Bari C Table
| Dimensions | 18.25 × 12.75 × 21.25 in |
|---|---|
| Brand | Ebel Incorporated |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal |
| Style | Rustic |
Redondo Coffee Table
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 33 × 18 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Black |
| Features | Metal |
| Style | Industrial, Modern |
Rochelle Outdoor Console Table
| Dimensions | 17 × 68 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Teak |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Exteriors |
| Features | Storage |
Bristol Outdoor Side Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!



Reviews
There are no reviews yet.