Bristol Club Chair | Stocked kit
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 36 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Collection | Bristol |
| Features | Fabric |
Bristol Dining Chair | Frame SKU
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 36 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | White |
| Collection | Bristol |
| Features | Fabric |
Bristol Dining Chair | Stocked kit
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 36 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | White |
| Collection | Bristol |
| Features | Fabric |
Bristol Double Chaise | Frame SKU
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 52 × 34 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Collection | Bristol |
| Features | Fabric |
Bristol Double Chaise | Stocked kit
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 52 × 34 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Collection | Bristol |
| Features | Fabric |
Bristol Loveseat | Stocked kit
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 36 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Collection | Bristol |
| Features | Fabric |
Bristol Ottoman | Frame SKU
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Collection | Bristol |
| Features | Fabric |
Bristol Ottoman | Stocked kit
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Collection | Bristol |
| Features | Fabric |
Bristol Sofa | Frame SKU
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 36 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Collection | Bristol |
| Features | Fabric |
Bristol Sofa | Stocked kit
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 36 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Collection | Bristol |
| Features | Fabric |
