Bellamy B2491-45 Shaped Mirror
Description
Description
Product Details
| Dimensions | 48″W x 4″D x 41″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 121.92cm W x 10.16cm D x 104.14cm H |
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass w/ 1″ bevel |
Additional information
Additional information
| Weight | 39.68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 48 × 41 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Black |
| Detail Color | Peppercorn |
| Style | Traditional |
| Collection | Bellamy B2491 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Bellamy Wood King Bed Shaped Footboard SU
Bellamy B2491-63 Complete King Sleigh Storage Bed
Bellamy Wood Queen Panel Bed Shaped Headboard KD
Bellamy B2491-40 Landscape Mirror
Bellamy B2491-07 Bachelor Chest
Bellamy B2491-54 Queen Panel Bed
Bellamy Wood King Sleigh Bed Upholstered Headboard KD
Bellamy Wood King Bed Storage Footboard SU
Bellamy Wood King Bed Footboard SU
Bellamy B2491-55 Complete Queen Shaped Panel Bed
Bellamy Wood Queen Sleigh Bed Upholstered Headboard KD
Bellamy B2491-54B Queen Panel Storage Bed
Calistoga B2590-01 Drawer Nightstand
Pinebrook T1755-35 Round Accent Table
Michael Alan Showroom
Sunset D5783-21 Trestle Dining Table
MichaelAlan
Sunset D5783-62 Dining Side Chair w/Upholstered Seat (2/ctn)
Michael Alan Showroom
Pinebrook T1755-03 Rectangular End Table
Calistoga B2590-32 Gentleman’s Chest
Michael Alan Showroom
Sunset D5783-42 Counter Table
Michael Alan Showroom
Sunset D5783-14 Buffet
Sunset D5783-83 Counter Chair w/Upholstered Seat and Back (2/ctn)
Calistoga B2590-55 Queen Shutter Panel Bed
Calistoga Wood Queen Panel Bed Footboard SU
Calistoga Wood Queen/King Panel Bed Rails SU
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.