Santa Fe Eastern King Storage Bed – 2334DC-SEK
Description
Description
Features
| Storage | Yes |
|---|
Product Details
| Weight | 404 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 82”x96”x54” (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 404 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 82 × 54 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Bed Size | Eastern King |
| Collection | Santa Fe |
| Features | Storage |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Santa Fe Chair Cushion Seat & Back – 4610DC
Santa Fe Sofa Table – 3175DC2-S
Santa Fe Queen Bed w/ Storage – 2322RO-Q
| Weight | 359 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 66 × 54 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Santa Fe |
| Features | Storage |
Santa Fe Sofa Mate Table – 2121DC2
Santa Fe Chair Side Table – 3175DC2-CS
Santa Fe Chair Side Table w/ Power strip – 2226DC2-P
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 24 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Santa Fe |
| Features | Power |
Tribeca Panel Bed
| Brand | Bernhardt |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Beige |
| Style | Modern |
| Features | Fabric |
Antique Multicolor Bed
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown, Multicolor |
| Style | Rustic |
| Features | Wood |
Roxbury Park Dual Panel Bed
| Brand | Michael Amini |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Modern |
| Features | Upholstered, Wood |
Foundations Panel Bed King
Dovetail Batten Bed Sun Bleached White
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Features | Wood |
Michael Alan Showroom
Parota Parota, King Bed
Bedroom Ridge Queen Bed
| Brand | Palliser |
|---|---|
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Cumulus – Cozy Snow Queen Bed 5/0
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.