Santa Fe Sofa Mate Table – 2121DC2
Description
Description
Product Details
| Weight | 15 Lbs |
|---|---|
| Mahogany solids | Yes |
| Natural slate | Yes |
| Simple assembly, RTA | Yes |
| Dark Chocolate finish | Yes |
| Dimensions | 12.5″x15″x24″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12.5 × 24 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Craftsman/Mission |
| Collection | Santa Fe |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Santa Fe End Table – 3175DC2-E
Santa Fe Queen Bed w/ Storage – 2322RO-Q
| Weight | 359 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 66 × 54 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Santa Fe |
| Features | Storage |
Santa Fe Chair Cushion Seat & Back – 4610DC
Santa Fe Sofa Table – 3175DC2-S
Santa Fe Chair Side Table w/ Power strip – 2226DC2-P
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 24 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Santa Fe |
| Features | Power |
Santa Fe Eastern King Storage Bed – 2334DC-SEK
| Weight | 404 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 82 × 54 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Bed Size | Eastern King |
| Collection | Santa Fe |
| Features | Storage |
Stratton Black Etagere
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 40 × 66 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Black |
| Style | Contemporary, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Michael Alan Showroom
Astral Plains 3 Door Accent Cabinet
Lanita Accent Table
Reverie Two Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 42 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary, Rustic |
| Collection | Reverie |
| Features | Storage |
Stratton White Etagere
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 40 × 66 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Coastal, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Stratton Etagere
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 40 × 66 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Argento Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 46 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Blue |
| Style | Glam/Luxe, Traditional |
| Collection | Argento |
| Features | Storage |
Laguna Accent Table
Kaley Etagere
Cascade Nesting Tables
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 24 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Bronze |
| Style | Contemporary, Industrial |
| Collection | Cascade |
| Features | Storage |
Serrano Two Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 44 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Serrano |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.