Rowan B5769-03 Door Nightstand
Description
Description
Product Details
| Dimensions | 32″W x 20″D x 27.5″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 81.28cm W x 50.8cm D x 69.85cm H |
| Construction & Features | stone top |
| Construction & Features | 2 wood doors ; 1 adj. wood shelf behind the doors |
| Construction & Features | wire management |
| Construction & Features | metal caps on feet |
| Construction & Features | levelers |
| Construction & Features | USB charger and type C |
Additional information
Additional information
| Weight | 138.89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 32 × 27.5 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Espresso |
| Style | Coastal/Cottage |
| Collection | Rowan B5769 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Rowan B5769-2040 Drawer Dresser with Landscape Mirror
Rowan Wood King Panel Bed Upholstered Footboard SU
Rowan B5769-55 Complete Queen Upholstered Panel Bed
Rowan B5769-54 Complete Queen Panel Bed
Rowan Wood Queen/King Panel Upholstered Bed Rails SU
Rowan B5769-65 Complete King Upholstered Panel Bed
Rowan Wood Queen Panel Bed Footboard SU
Rowan B5769-05 Open Nightstand
Rowan Wood Queen Panel Bed Upholstered Footboard SU
Rowan B5769-10 Drawer Chest
Rowan Wood Queen/King Panel Bed Rails SU
Rowan B5769-40 Landscape Mirror
Michael Alan Showroom
Tribeca Nightstand
Foundations Nightstand
Menton Nightstand
Balam 2 Drawer, Nightstand
Michael Alan Showroom
Parota Nova 2 Drawer Nightstand
Linea Nightstand
Crosby One Drawer Nightstand
Michael Alan Showroom
Foundations Nightstand
Michael Alan Showroom
Tribeca Nightstand
Antique 2 Drawer Nightstand
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.